V roce 2020 se svět pomalu odklání od otázky "co je RCS" a začíná si klást jiné otázky, například jak RCS povolit nebo kdy operátor kanál povolí.

Ještě před dvěma lety, v roce 2018, bylo aktivních uživatelů Rich Communication Services pouze 174 milionů, zatímco v roce 2019 se toto číslo pohybovalo kolem 300 milionů.

V roce 2020 se počet měsíčně aktivních uživatelů RCS vyšplhal na téměř půl miliardy, přičemž na překonání magického čísla je ještě spousta času, protože ekosystém se neustále rozrůstá a po celém světě jej spustilo přibližně 100 operátorů.


VAŠE ZNAČKARICH MEDIA CARDS
Vizuálně přitažlivé a důvěryhodnéChatujte se svými zákazníky pomocí bohatého obousměrného obsahu
Udržujte zprávy v souladu se svou značkou vložením prvků značky s podporou RCS, jako je logo, název značky a barvy na obrazovce. Díky nám můžete snadno upoutat pozornost svých zákazníků.Plně využijte možnosti bohatého obsahu RCS výměnou textu, obrázků, GIFů, zvukových a video souborů, dokumentů a informací o poloze. Zkušenosti podobné aplikacím v nativní mobilní aplikaci pro zasílání zpráv
NAVRŽENÉ ODPOVĚDI A AKCERICH MEDIA CAROUSELS
Vložená klikací tlačítka pro snadné reakce a akceVytvořte pro své zákazníky kompletní nabídku prostřednictvím jediné zprávy
Výrazně zvyšte míru odezvy na zprávy tím, že zákazníkům umožníte reagovat jediným klepnutím na tlačítko vložené do zprávy. Zjednodušte jim to a získejte lepší kontrolu nad interakcí.Spojte až 10 bohatých karet do jedné interaktivní jednotky, kterou mohou vaši zákazníci procházet. Posouvejte, táhněte a klepněte - malý krok k tomu, abyste pro ně vybrali tu nejlepší nabídku.

|

DOSAHPŘESNÉ METRIKY
Make it more visually appealing and trustworthyTrack your messaging performance and get data that matters
Bezproblémové rozšíření stávajícího dosahu SMS nebo hlasových služeb o službu RCS Business Messaging. A pokud jejich mobilní zařízení nepodporuje RCS, nemusíte se bát. Budou dostávat náhradní SMS zprávy.Ověřte si, zda vaši zákazníci viděli vaši zprávu, a zjistěte, jak reagují a komunikují s podrobnými metrikami kampaně, abyste podle nich mohli vyladit své aktivity.
DELŠÍ ZPRÁVYOVĚŘENÝ ODESÍLATEL
Stačí telefonní čísla vašich zákazníkůSledujte výkonnost zasílání zpráv a získávejte důležitá data
Místo zasílání několika dlouhých zpráv můžete zákazníkům poslat jednu dlouhou zprávu. RCS není omezena na 160 znaků, což vám umožňuje vyjádřit se silnějším způsobem.Zákazníci mohou být klidní, když dostanou důvěrné informace. Všichni odesílatelé musí být zaregistrováni a ověřeni, aby bylo zajištěno ověření a prevence podvodů. Vše je o důvěře.

Podívejte se, jak RCS využívají naši klientiChcete začít využívat RCS? Ozvěte se nám.