omnichannel

Mnohem víc než jen e-mailová automatizace

Posilte své vícekanálové marketingové kampaně pomocí dynamické automatizace pro publikum, které se zaměřuje hlavně na mobilní zařízení. Spravujte mix kanálů SMS, e-mailu, chatovacích aplikací, RCS, WhatsApp, Viber, hlasu, zpráv z mobilních aplikací, webových push notifikací a mnoha dalších prostředků z jediné platformy.

marketingová automatizace

Okamžitá automatizace pro skutečně chytré marketéry

Rozlučte se s opakovanými manuálními procesy. Zvyšte míru konverze vytvářením, plánováním a automatizací kampaní na základě chování zákazníků v minulosti. Od uvítacích sekvencí až po zprávy o zapojení a reaktivaci spouštěné událostmi - automatizujte a škálujte jakoukoli kampaň přes jakýkoli kanál.

customer journey

Veďte zákazníky na jejich cestě, udržíte je déle

Oslovte potenciální zákazníky pomocí smysluplných zpráv v každé fázi zákaznické cesty, abyste zvýšili celoživotní hodnotu svých zákazníků. Zůstaňte v popředí zájmu a podporujte akce prostřednictvím automatizovaných, intuitivních vícekanálových kampaní.

segmentace

Precizní zacílení pro vyšší konverze

Sledujte, jak se vaši zákazníci zapojují do každého kanálu a každé kampaně. Zjistěte, co funguje, analyzujte a opakovaně organizujte nejlepší strategie.

Podívejte se, jak efektivně nastavit klientskou komunikaci

WhatsApp pricing

WhatsApp Business Pricing

Od 1. února 2022 přejde WhatsApp na cenový model založený na konverzaci. Zjistěte, co to znamená pro vaši firmu.

, by Karel Holub

Naše technologie

Komunikujte lépe - s námi!

Mluvte s klienty tak, aby chtěli poslouchat a poslouchejte tak, aby s vámi chtěli mluvit.

Důvěřují nám